Resmi Tatiller

2020 Resmi Tatiller
 

23 Nisan 2020 - Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
 

Bu yıl 23 Nisan tatili perşembe gününe rastlıyor. Bu da cuma gününü birleştirerek 4 gün tatil yapabileceğiniz anlamına geliyor. Çocuklarınızla birlikte aile boyu tatilin tadını çıkarmak ayrı bir keyif…Bahar mevsiminin en güzel günlerinde çocuklarınızla beraber doğa ile iç içe vakit geçirmek için geç kalmayın!
 

1 Mayıs 2020 - Emek ve Dayanışma Günü
 

2020 yılında cuma gününe denk gelen 1 Mayıs tatili, 3 günlük kısa bir hafta sonu kaçamağı için olanak sağlıyor. Şehirden fazla uzaklaşmadan doğa ile baş başa olabileceğiniz yerleri keşfe çıkabilirsiniz. 1 Mayıs otellerine de bir göz atarak birbirinden güzel yerleri keşfe çıkmak için hazırlanabilirsiniz. Dilerseniz de Ege otellerini ya da Akdeniz otellerini inceleyerek kısa da olsa unutulmaz anılar biriktirebileceğiniz bir tatil için yola çıkabilirsiniz.
 

19 Mayıs 2020 - Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı
 

19 Mayıs tatilinde de 1 gün izin alarak tatilinizi 4 güne çıkarabilirsiniz. Çünkü 19 Mayıs tatili salı gününe denk geliyor. Pazartesi günü izin alarak bu uzun hafta sonu tatilini değerlendirebilir, Türkiye’nin saymakla bitmeyecek olan doğal güzelliklerini yakından tanıma fırsatı bulabilirsiniz. 19 Mayıs otelleri arasında sizi birbirinden güzel alternatifler bekliyor! .


Ramazan Bayramı
 

2020 yılında Ramazan Bayramı tatili 23 Mayıs Cumartesi, arife günü ile başlayıp, 26 Mayıs Salı günü sona eriyor. Bu 4 günü sevdiklerinizle beraber geçirebilir ve onlarla unutulmaz bir tatile çıkabilirsiniz. 4 günlük tatili değerlendirerek Akdeniz’in eşsiz manzaraları eşliğinde benzersiz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Bu mevsimde artık yazın kendini iyiden iyiye hissettirdiği Akdeniz bölgesi, güzel bir tercih olabilir. Hemen Antalya otellerini inceleyebilir ve yerinizi erkenden ayırtabilirsiniz. Farklı alternatifleri değerlendirmek isterseniz de Ramazan Bayramı otellerine göz atabilirsiniz.
 

Kurban Bayramı
 

2020 yılında 30 Temmuz Perşembe günü arife günü ile başlayacak olan Kurban Bayramı tatili, 3 Ağustos Pazartesi günü bitiyor. Toplamda 4 buçuk günlük bir tatil yapabileceğiniz Kurban Bayramı tatilinde, Ege sahillerine keşfe çıkabilirsiniz. Birbirinden güzel koylara ev sahipliği yapan Ege’de, Marmaris, Bodrum ve Fethiye sizi bekliyor! Hemen Kurban Bayramı otellerini inceleyin, rezervasyonunuz geç kalmadan yapın.
 

30 Ağustos 2020 - Zafer Bayramı
 

30 Ağustos tatili bu yıl hafta sonuna denk geliyor. Pazar gününe denk gelen 30 Ağustos tatilinde şehirden çok uzaklaşmadan yakın yerlerde huzur bulacağınız, tatil havasında kısa bir mola verebilirsiniz. 30 Ağustos otellerine hemen göz atın, şehirden çok uzaklaşmadan keyifle tatil yapın!

 

29 Ekim 2020 - Cumhuriyet Bayramı
 

2020 yılında perşembe gününe denk gelen 29 Ekim tatilinde de cuma günü için 1 gün izin alarak toplamda 4 gün tatil yapma imkanınız var. Farklı bölgeleri ziyaret etmek, yeni yerler görmek isterseniz 29 Ekim otellerinde de sizi pek çok alternatif bekliyor!
 

Resmi Tatillerde Ne Yapabilirim?
 

2020 resmi tatil günlerinde yurt içinde plan yaparak, kısa seyahatlere çıkabilirsiniz.

Türkiye’nin görülemeye değer doğal güzelliklerini keşfetmek için kültür turlarına katılabilirsiniz.

Çocuklarınızla birlikte eğlenceli tatil deneyimi yaşamak için Çocuk Dostu Otelleri ziyaret edebilirsiniz.
 

Resmi Tatillerde Nereye Gidebilirim?
 

Unutulmaz bir kış tatili için kayak otellerine gidebilirsiniz.

Hem eğlenip hem de dinlenebileceğiniz bir tatil için termal suları ile ünlü olan şehirleri ziyaret edebilirsiniz.
 

2020’de Toplam Kaç Gün Resmi Tatil Var?
 

2020’de cumartesi ve pazar günleri sayılırsa 15 buçuk gün, eğer cumartesi ve pazar günleri çıkarılırsa 10 buçuk gün tatil yapılıyor. 
Tatil Gününün İsmi Süre Tarih Gün  
Yılbaşı 1 Gün 1 Ocak Çarşamba  
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 1 Gün 23 Nisan Perşembe  
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü 1 Gün 1 Mayıs Cuma  
19 Mayıs Atatürk`ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı 1 Gün 19 Mayıs Salı  
Ramazan Bayramı Arifesi 1 Gün 23 Mayıs Cumartesi  
Ramazan Bayramı 3 Gün 23 Mayıs - 26 Mayıs Pazar - Salı  
15 Temmuz Demokrasi Bayramı 1 Gün 15 Temmuz Çarşamba  
Kurban Bayramı Arifesi 1 Gün 30 Temmuz Perşembe  
Kurban Bayramı 3,5 Gün 31 Temmuz - 3 Ağustos Cuma - Pazartesi  
30 Ağustos Zafer Bayramı 1 Gün 30 Ağustos Pazar  
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Arifesi 1/2 Gün 28 Ekim Çarşamba  
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 1 Gün 29 Ekim Perşembe
}