Hakkımızda

Tatilcilerin yol arkadaşı, gezginlerin daimi başlangıç noktası WGT bugün tatil severlerin desteğiyle sektörün trendlerini belirleyen, başarıları ödüllerle onurlandırılan ve tatil dendiğinde akla ilk gelen marka konumuna yükselmiştir. Kuruluşundan bugüne izlediği doğru ve dürüst hizmet politikaları, yapılan alt yapı ve teknoloji yatırımları ile günden güne büyüyerek yoluna devam etmektedir.

Müşteri memnuniyetinin ve kaliteli hizmet anlayışının her şeyden önce geldiğine inanan WGT tecrübeli çalışanları, bu ilke doğrultusunda ihtiyaçlarınızın tümüne hızlıca cevap verebilmek ve sizlere unutulmaz bir tatil tecrübesi yaşatmak için gerekli tüm hazırlıkları yapmaya her gün, her saat devam etmektedir. Türkiye genelindeki güçlü otel bağlantıları, 20 yıllık tecrübe ile tatil severlerin her zaman yanında yer almıştır

 

Kalite Politikamız

WGT uzman personeli ve profesyonel yapılanmasıyla yasal mevzuat şartları ve müşteri beklentilerini eksiksiz karşılayarak, teknoloji, insan kaynağı ve altyapı yatırımlarıyla sürekli iyileştirmeyi benimseyip uygulayarak, müşterisini her daim misafirleri olarak değerlendirip, 0 müşteri memnuniyetini hedef almaktadır. Bu sebeple 20 yıldır liderliğini sürdürdüğümüz sektörde güvenin adı olmaya devam etmekteyiz.  

Vizyonumuz

WGT tüm Türkiye’yi tatile göndermeyi ve 0 müşteri memnuniyetini sağlama amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Misyonumuz

WGT  her daim değişime ve yeniliğe açık bir yapılanmaya sahip olup, müşteri odaklı çalışmaktadır. WGT öncelikle müşteri için vardır. Teknolojinin tüm imkânlarını müşterilerine ve personeline kullandırıp, yaptığı işte fark yaratmayı hedeflemektedir. Her zaman müşterinin ve çalışanın tercih edeceği tur operatörü olmaya çalışmaktadır.

 

}